Baconmaster

baconmaster
Movie Buff - 477 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 12% The Interpreter (2005) - Rated 19 Aug 2013
100 88% Black Hawk Down (2001) - Rated 19 Aug 2013
90 33% Paycheck (2003) - Rated 19 Aug 2013
90 33% Taken 2 (2012) - Rated 19 Aug 2013
100 88% Looper (2012) - Rated 19 Aug 2013
90 33% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 19 Aug 2013
95 63% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 19 Aug 2013
90 33% The Proposal (2009) - Rated 19 Aug 2013
95 63% Burn After Reading (2008) - Rated 19 Aug 2013
100 88% Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Rated 19 Aug 2013