![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BadNature | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Jun 21, 2009
Location: USA
|

| 75 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jun 21, 2009 |
| 80 | Charlie Wilson's War (2007) - Jun 21, 2009 |
| 70 | I Heart Huckabees (2004) - Jun 21, 2009 |
| 80 | Rocky II (1979) - Jun 21, 2009 |
| 50 | Pretty in Pink (1986) - Jun 21, 2009 |
| 80 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Jun 21, 2009 |
| 60 | Payback (1999) - Jun 21, 2009 |
| 55 | Police Academy (1984) - Jun 21, 2009 |
| 80 | Zoolander (2001) - Jun 21, 2009 |
| 70 | Independence Day (1996) - Jun 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |