Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Bageltown
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2009
Location: USA
Recent Rankings
77 Airplane! (1980) - Jul 16, 2009
51 Along Came Polly (2004) - Jul 16, 2009
74 Drag Me to Hell (2009) - Jul 16, 2009
79 Iron Man (2008) - Jul 16, 2009
78 The Dark Knight (2008) - Jul 16, 2009
69 Slumdog Millionaire (2008) - Jul 16, 2009
60 Problem Child (1990) - Jul 16, 2009
79 True Lies (1994) - Jul 16, 2009
65 Undefeatable (1993) - Jul 16, 2009
52 The Incredibles (2004) - Jul 16, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Bageltown. Why not go rank more films, then come back and check it out again?