Bahareh

bahareh
Flick Fan - 83 Film Ratings
Member Since: 29 May 2011
Location: Tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 72% The Double Life of Veronique (1991) - Rated 26 Jun 2011
90 72% Black Swan (2010) - Rated 26 Jun 2011
80 46% Cube (1997) - Rated 26 Jun 2011
80 46% Dances with Wolves (1990) - Rated 26 Jun 2011
95 87% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 26 Jun 2011
40 6% Twilight (2008) - Rated 26 Jun 2011
65 18% Memoirs of a Geisha (2005) - Rated 26 Jun 2011
75 33% Matchstick Men (2003) - Rated 26 Jun 2011
90 72% The Lion King (1994) - Rated 26 Jun 2011
100 96% The Sound of Music (1965) - Rated 26 Jun 2011