![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BaileyUNC02 | |
![]() |
Movie Buff - 149 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2008
Location: USA
|

| 50 | Jaws (1975) - Jan 20, 2008 |
| 80 | Saving Private Ryan (1998) - Jan 20, 2008 |
| 80 | Mission: Impossible (1996) - Jan 20, 2008 |
| 80 | Notting Hill (1999) - Jan 20, 2008 |
| 40 | Home Alone (1990) - Jan 20, 2008 |
| 60 | Ghost (1990) - Jan 20, 2008 |
| 85 | Encino Man (1992) - Jan 20, 2008 |
| 90 | Monsters, Inc. (2001) - Jan 20, 2008 |
| 75 | The Da Vinci Code (2006) - Jan 20, 2008 |
| 90 | I Heart Huckabees (2004) - Jan 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |