Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Baldy
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Apr 6, 2010
Recent Rankings
95 Antwone Fisher (2002) - Dec 22, 2010
100 The Blair Witch Project (1999) - Oct 24, 2010
90 The Big Lebowski (1998) - Oct 24, 2010
98 Fat Pizza (2003) - Oct 24, 2010
98 In China They Eat Dogs (1999) - Oct 24, 2010
80 Helter Skelter (2004) - Apr 06, 2010
96 Blow (2001) - Apr 06, 2010
95 Training Day (2001) - Apr 06, 2010
92 The Bucket List (2007) - Apr 06, 2010
90 Gladiator (2000) - Apr 06, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Baldy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?