![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Banjoji | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2011
Location: USA
|

| 85 | Bruce Almighty (2003) - Jan 17, 2011 |
| 95 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Jan 17, 2011 |
| 90 | Big (1988) - Jan 17, 2011 |
| 82 | Back to the Future (1985) - Jan 17, 2011 |
| 90 | Apollo 13 (1995) - Jan 17, 2011 |
| 90 | The Wedding Singer (1998) - Jan 17, 2011 |
| 80 | The Sandlot (1993) - Jan 17, 2011 |
| 90 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Jan 17, 2011 |
| 85 | Roxanne (1987) - Jan 17, 2011 |
| 90 | There's Something About Mary (1998) - Jan 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |