![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Barger | |
![]() |
Movie Buff - 394 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 91 | The Fog of War (2003) - Mar 01, 2008 |
| 88 | I'm Not There (2007) - Mar 01, 2008 |
| 87 | The Passion of the Christ (2004) - Mar 01, 2008 |
| 94 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Mar 01, 2008 |
| 74 | Identity (2003) - Mar 01, 2008 |
| 76 | Back to the Future Part III (1990) - Mar 01, 2008 |
| 72 | A Bug's Life (1998) - Mar 01, 2008 |
| 85 | Dumb and Dumber (1994) - Mar 01, 2008 |
| 76 | The Lion King (1994) - Mar 01, 2008 |
| 84 | Legally Blonde (2001) - Mar 01, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |