![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Barnie | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Jan 18, 2010
Location: Istanbul, Turkey
|

| 70 | Apollo 13 (1995) - Jan 18, 2010 |
| 65 | Passenger 57 (1992) - Jan 18, 2010 |
| 70 | Cliffhanger (1993) - Jan 18, 2010 |
| 85 | The Godfather: Part II (1974) - Jan 18, 2010 |
| 75 | Pretty Woman (1990) - Jan 18, 2010 |
| 85 | Ocean's Eleven (2001) - Jan 18, 2010 |
| 65 | Wedding Crashers (2005) - Jan 18, 2010 |
| 50 | Eyes Wide Shut (1999) - Jan 18, 2010 |
| 70 | Dumb and Dumber (1994) - Jan 18, 2010 |
| 80 | Meet the Parents (2000) - Jan 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |