![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Barpat | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Jun 20, 2010
Location: USA
|

| 91 | Pretty Woman (1990) - Jun 20, 2010 |
| 50 | Coneheads (1993) - Jun 20, 2010 |
| 75 | Pearl Harbor (2001) - Jun 20, 2010 |
| 65 | Bad Santa (2003) - Jun 20, 2010 |
| 90 | Donnie Darko (2001) - Jun 20, 2010 |
| 90 | American Psycho (2000) - Jun 20, 2010 |
| 98 | The Departed (2006) - Jun 20, 2010 |
| 65 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Jun 20, 2010 |
| 70 | Jackass: The Movie (2002) - Jun 20, 2010 |
| 90 | Richie Rich (1994) - Jun 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |