Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
BarryJive
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2009
Location: Germany
Recent Rankings
93 Religulous (2008) - Oct 12, 2009
85 The Chumscrubber (2005) - Oct 12, 2009
95 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Oct 12, 2009
40 Jumanji (1995) - Oct 12, 2009
85 The Matrix (1999) - Oct 12, 2009
88 Monsters, Inc. (2001) - Oct 12, 2009
45 Crank (2006) - Oct 12, 2009
90 Star Trek (2009) - Oct 12, 2009
60 Titanic (1997) - Oct 12, 2009
93 Die Hard (1988) - Oct 12, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with BarryJive. Why not go rank more films, then come back and check it out again?