Barry Allen

barry_allen
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2011
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 46% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 29 Sep 2011
100 93% M (1931) - Rated 29 Sep 2011
99 87% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 29 Sep 2011
98 85% Kung Fu Panda (2008) - Rated 29 Sep 2011
75 43% Ed Wood (1994) - Rated 29 Sep 2011
65 24% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 29 Sep 2011
75 43% Wild Wild West (1999) - Rated 29 Sep 2011
75 43% Psycho (1960) - Rated 29 Sep 2011
65 24% Bruce Almighty (2003) - Rated 29 Sep 2011
68 31% Toy Story (1995) - Rated 29 Sep 2011