![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Basil | |
![]() |
Movie Buff - 432 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2008
Location: USA
|

| 10 | The Holiday (2006) - May 01, 2008 |
| 40 | The Mummy (1999) - Apr 06, 2008 |
| 40 | The Good Shepherd (2006) - Apr 06, 2008 |
| 80 | Lady and the Tramp (1955) - Apr 06, 2008 |
| 95 | The Manchurian Candidate (1962) - Apr 06, 2008 |
| 30 | George of the Jungle (1997) - Apr 06, 2008 |
| 85 | Shadow of a Doubt (1943) - Apr 06, 2008 |
| 70 | Jack-Jack Attack (2005) - Apr 06, 2008 |
| 50 | Tarzan (1999) - Apr 06, 2008 |
| 80 | 101 Dalmatians (1961) - Apr 06, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |