![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Batarang | |
![]() |
Movie Buff - 301 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: USA
|

| 70 | Skinwalkers (2007) - Sep 04, 2010 |
| 45 | The Happening (2008) - Sep 04, 2010 |
| 75 | Eight Legged Freaks (2002) - Sep 04, 2010 |
| 75 | Ghost World (2001) - Sep 04, 2010 |
| 85 | Girl with a Pearl Earring (2003) - Sep 04, 2010 |
| 80 | The Prestige (2006) - Sep 04, 2010 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Sep 04, 2010 |
| 90 | Inception (2010) - Sep 04, 2010 |
| 90 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Sep 04, 2010 |
| 85 | The Adventures of Buckaroo Banzai Across the Eighth Dimension! (1984) - Sep 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |