![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Batsnikov | |
![]() |
Movie Buff - 306 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2008
Location: Netherlands
|
|
Bio: Onwijze KONING!
| |

| 45 | Catwoman (2004) - Nov 30, 2008 |
| 50 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Oct 20, 2008 |
| 77 | A Night at the Roxbury (1998) - Oct 20, 2008 |
| 80 | G.I. Jane (1997) - Oct 20, 2008 |
| 73 | Speed 2: Cruise Control (1997) - Oct 20, 2008 |
| 74 | Deep Blue Sea (1999) - Oct 20, 2008 |
| 76 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Oct 20, 2008 |
| 13 | Gigli (2003) - Oct 20, 2008 |
| 79 | The Hurricane (1999) - Oct 20, 2008 |
| 70 | Look Who's Talking Too (1990) - Oct 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |