Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Bavo
Movie Buff - 217 Films Ranked
Member Since: Jun 17, 2007
Location: Belgium
Recent Rankings
59 Final Destination (2000) - Nov 16, 2010
66 Battle Royale (2000) - Nov 16, 2010
48 Rat Race (2001) - Nov 16, 2010
70 Die Hard (1988) - Nov 16, 2010
69 Die Hard 2 (1990) - Nov 16, 2010
20 Coyote Ugly (2000) - Nov 16, 2010
70 The Invention of Lying (2009) - Nov 16, 2010
81 Apocalypse Now (1979) - Nov 16, 2010
72 Ocean's Eleven (2001) - Nov 16, 2010
50 The Last Boy Scout (1991) - Nov 16, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Bavo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?