![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BeTheDuck | |
![]() |
Movie Buff - 330 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2011
Location: USA
|

| 70 | Iron Man 2 (2010) - May 19, 2012 |
| 70 | Thor (2011) - May 08, 2012 |
| 85 | The Avengers (2012) - May 08, 2012 |
| 60 | Captain America: The First Avenger (2011) - May 07, 2012 |
| 70 | Titanic (1997) - Apr 09, 2012 |
| 60 | Religulous (2008) - Apr 09, 2012 |
| 60 | Fagbug (2009) - Apr 03, 2012 |
| 60 | 10 MPH (2007) - Apr 03, 2012 |
| 60 | Where the Heart Is (2000) - Apr 03, 2012 |
| 85 | Rango (2011) - Apr 02, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |