![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Beacon | |
![]() |
Film Freak - 663 Films Ranked
Member Since: Jan 18, 2012
Location: San Diego, CA, USA
|

| 78 | Water for Elephants (2011) - May 01, 2012 |
| 89 | The Tree of Life (2011) - Apr 28, 2012 |
| 90 | Shame (2011) - Apr 25, 2012 |
| 79 | American Reunion (2012) - Apr 07, 2012 |
| 75 | The Hunger Games (2012) - Mar 28, 2012 |
| 86 | 21 Jump Street (2012) - Mar 25, 2012 |
| 83 | Mulholland Drive (2001) - Mar 15, 2012 |
| 85 | Win Win (2011) - Mar 11, 2012 |
| 86 | Like Crazy (2011) - Mar 11, 2012 |
| 80 | Hereafter (2010) - Mar 07, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |