![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Bemis | |
![]() |
Cinema Addict - 1559 Films Ranked
Member Since: Apr 27, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 97 | Performance (1970) - Jun 18, 2007 |
| 83 | Parenthood (1989) - Jun 16, 2007 |
| 20 | The Man with One Red Shoe (1985) - Jun 16, 2007 |
| 0 | Cannonball Run II (1984) - Jun 16, 2007 |
| 43 | Rambo III (1988) - Jun 16, 2007 |
| 92 | The Quiet Man (1952) - Jun 16, 2007 |
| 70 | Piranha (1978) - Jun 16, 2007 |
| 100 | Who's Afraid of Virginia Woolf? (1966) - Jun 16, 2007 |
| 73 | Fame (1980) - Jun 16, 2007 |
| 80 | The Gods Must Be Crazy (1980) - Jun 16, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |