Ben.jacobson

benjacobson
Movie Buff - 135 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% Alien (1979) - Rated 26 Nov 2012
85 61% Juno (2007) - Rated 26 Nov 2012
89 84% Kwaidan (1964) - Rated 26 Nov 2012
85 61% Bright Future (2003) - Rated 26 Nov 2012
90 91% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 26 Nov 2012
85 61% Rushmore (1998) - Rated 26 Nov 2012
89 84% Oldboy (2003) - Rated 26 Nov 2012
85 61% Donnie Darko (2001) - Rated 26 Nov 2012
88 78% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 26 Nov 2012
84 51% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 26 Nov 2012