![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Benne | |
![]() |
Movie Buff - 176 Films Ranked
Member Since: May 7, 2006
|
|
Message Sent!
| |

| 9 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 5 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 48 | Antz (1998) - Aug 13, 2007 |
| 76 | Apollo 13 (1995) - Aug 13, 2007 |
| 34 | Atlantis: The Lost Empire (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Baseketball (1998) - Aug 13, 2007 |
| 5 | Be Cool (2005) - Aug 13, 2007 |
| 92 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 38 | Behind Enemy Lines (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |