![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Benneman | |
![]() |
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: Jun 3, 2007
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Goodfellas (1990) - Jun 03, 2007 |
| 75 | The Truman Show (1998) - Jun 03, 2007 |
| 95 | Lucky Number Slevin (2006) - Jun 03, 2007 |
| 75 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Jun 03, 2007 |
| 85 | Finding Nemo (2003) - Jun 03, 2007 |
| 70 | Scary Movie 2 (2001) - Jun 03, 2007 |
| 65 | From Dusk Till Dawn (1996) - Jun 03, 2007 |
| 30 | Scream (1996) - Jun 03, 2007 |
| 45 | Charlie's Angels (2000) - Jun 03, 2007 |
| 65 | The Mask (1994) - Jun 03, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |