Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Bentleyk9
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Dec 23, 2009
Location: USA
Recent Rankings
85 The Wrestler (2008) - Dec 23, 2009
85 Office Space (1999) - Dec 23, 2009
70 Click (2006) - Dec 23, 2009
90 The Dark Knight (2008) - Dec 23, 2009
80 Elf (2003) - Dec 23, 2009
85 Religulous (2008) - Dec 23, 2009
95 Avatar (2009) - Dec 23, 2009
Mini-Review: The 3D IMAX version will blow your mind.
85 Zombieland (2009) - Dec 23, 2009
75 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Dec 23, 2009
30 Saving Silverman (2001) - Dec 23, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Bentleyk9. Why not go rank more films, then come back and check it out again?