![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Berandor | |
![]() |
Film Freak - 823 Films Ranked
Member Since: Dec 30, 2009
Location: Germany
|
|
Bio: http://www.p-pricken.de
I\'m a teacher, a blogger, a writer and a movie lover. So there!
| |

| 75 | Four Lions (2010) - Jan 03, 2011 |
| 60 | Shutter Island (2010) - Jan 03, 2011 |
| 55 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Jan 03, 2011 |
| 65 | The Social Network (2010) - Jan 03, 2011 |
| 75 | Toy Story 3 (2010) - Jan 03, 2011 |
| 90 | Black Swan (2010) - Jan 03, 2011 |
| 40 | Rocky IV (1985) - Jan 03, 2011 |
| 55 | As Good As It Gets (1997) - Jan 03, 2011 |
| 85 | Grizzly Man (2005) - Jan 03, 2011 |
| 60 | Iron Man 2 (2010) - Jan 03, 2011 |
| Directors | Paul Thomas Anderson Quentin Tarantino Tim Burton |
| Writers | Charlie Kaufman |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |