![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Bercuc | |
![]() |
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Dec 19, 2009
Location: Istanbul, Turkey
|

| 45 | Jurassic Park (1993) - Dec 19, 2009 |
| 95 | Ice Age (2002) - Dec 19, 2009 |
| 0 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Dec 19, 2009 |
| 0 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Dec 19, 2009 |
| 65 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Dec 19, 2009 |
| 70 | Jumanji (1995) - Dec 19, 2009 |
| 70 | Teenage Mutant Ninja Turtles III (1993) - Dec 19, 2009 |
| 0 | Scary Movie 3 (2003) - Dec 19, 2009 |
| 80 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Dec 19, 2009 |
| 80 | Van Helsing (2004) - Dec 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |