Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Berlingske
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2012
Location: Cyprus
Recent Rankings
5 Black Hawk Down (2001) - Jan 29, 2012
4 Rocky Balboa (2006) - Jan 29, 2012
4 Jerry Maguire (1996) - Jan 29, 2012
6 The Proposition (2005) - Jan 29, 2012
4 School of Rock (2003) - Jan 29, 2012
6 Pan's Labyrinth (2006) - Jan 29, 2012
4 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jan 29, 2012
4 Beverly Hills Cop (1984) - Jan 29, 2012
3 Hannibal (2001) - Jan 29, 2012
4 28 Weeks Later... (2007) - Jan 29, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Berlingske. Why not go rank more films, then come back and check it out again?