![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Bernas | |
![]() |
Movie Buff - 254 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2009
Location: Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 67 | Finding Nemo (2003) - Oct 18, 2009 |
| 3 | One Missed Call (2008) - Oct 13, 2009 |
| 60 | Doubt (2008) - Oct 13, 2009 |
| 65 | Brüno (2009) - Oct 13, 2009 |
| 65 | Batman Returns (1992) - Oct 13, 2009 |
| 70 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Oct 12, 2009 |
| 20 | The Nutty Professor (1996) - Oct 12, 2009 |
| 72 | The SpongeBob SquarePants Movie (2004) - Oct 12, 2009 |
| 40 | Coach Carter (2005) - Oct 08, 2009 |
| 40 | Coyote Ugly (2000) - Oct 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |