![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BestSrvdCold | |
![]() |
Movie Buff - 116 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2010
Location: Las Vegas, Nevada, USA
|

| 70 | Shooter (2007) - Apr 18, 2010 |
| 75 | Brüno (2009) - Apr 18, 2010 |
| 80 | Falling Down (1993) - Apr 18, 2010 |
| 70 | Casino (1995) - Apr 18, 2010 |
| 70 | Blow (2001) - Apr 18, 2010 |
| 80 | Planet Terror (2007) - Apr 18, 2010 |
| 70 | White Men Can't Jump (1992) - Apr 18, 2010 |
| 80 | Zodiac (2007) - Apr 18, 2010 |
| 70 | Changeling (2008) - Apr 18, 2010 |
| 75 | Hot Fuzz (2007) - Apr 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |