![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BetoBacuri | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Apr 4, 2009
Location: Florianópolis, SC, Brazil
|
|
Bio: me
| |

| 78 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Apr 04, 2009 |
| 90 | Casino Royale (2006) - Apr 04, 2009 |
| 80 | Coming to America (1988) - Apr 04, 2009 |
| 90 | Four Weddings and a Funeral (1994) - Apr 04, 2009 |
| 85 | Conspiracy Theory (1997) - Apr 04, 2009 |
| 90 | Die Another Day (2002) - Apr 04, 2009 |
| 80 | Commando (1985) - Apr 04, 2009 |
| 86 | The Color Purple (1985) - Apr 04, 2009 |
| 80 | Dirty Dancing (1987) - Apr 04, 2009 |
| 85 | Speed (1994) - Apr 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |