![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Betocd | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2010
Location: Rio de Janeiro, Rj, Brazil
|

| 85 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Oct 17, 2010 |
| 90 | Jaws (1975) - Oct 17, 2010 |
| 100 | Reservoir Dogs (1992) - Oct 17, 2010 |
| 95 | Dogville (2003) - Oct 17, 2010 |
| 85 | Forrest Gump (1994) - Oct 17, 2010 |
| 80 | Goodfellas (1990) - Oct 17, 2010 |
| 80 | From Dusk Till Dawn (1996) - Oct 17, 2010 |
| 90 | American History X (1998) - Oct 17, 2010 |
| 90 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Oct 17, 2010 |
| 80 | Oldboy (2003) - Oct 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |