![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Bevo52 | |
![]() |
Cinema Addict - 1290 Films Ranked
Member Since: Oct 6, 2009
Location: Austin, TX/Travis, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Big Longhorn fan.
| |

| 85 | The Blind Side (2009) - Jan 10, 2012 |
| 75 | A League of Their Own (1992) - Jan 04, 2012 |
| 75 | Raise the Red Lantern (1991) - Dec 26, 2011 |
| 77 | Up (2009) - Nov 23, 2011 |
| 77 | The Dinner Game (1998) - Nov 08, 2011 |
| 88 | No Country for Old Men (2007) - Oct 02, 2011 |
| 75 | Kind Hearts and Coronets (1949) - Sep 13, 2011 |
| 79 | Defiance (2008) - Sep 08, 2011 |
| 81 | Breach (2007) - Aug 29, 2011 |
| 79 | Gangs of New York (2002) - Jul 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |