Bialas2014

bialas2014
Cinema Addict - 1091 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83% The Wrestler (2008) - Rated 01 Dec 2014
83% Natural Born Killers (1994) - Rated 01 Dec 2014
66% The Cable Guy (1996) - Rated 01 Dec 2014
83% Magnolia (1999) - Rated 01 Dec 2014
83% The Social Network (2010) - Rated 01 Dec 2014
10 95% Citizen Kane (1941) - Rated 01 Dec 2014
66% Training Day (2001) - Rated 01 Dec 2014
83% Mystic River (2003) - Rated 01 Dec 2014
83% Moulin Rouge! (2001) - Rated 01 Dec 2014
10 95% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 01 Dec 2014