Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
BiffJustice
Film Freak - 723 Films Ranked
Member Since: Apr 11, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
60 American Pie (1999) - Jan 03, 2012
68 Joe Versus the Volcano (1990) - Jan 03, 2012
95 Hoop Dreams (1994) - Jan 03, 2012
79 Waiting for 'Superman' (2010) - Jan 03, 2012
75 Black Snake Moan (2007) - Oct 27, 2011
64 Legally Blonde (2001) - Oct 27, 2011
63 The Fog (1980) - Oct 27, 2011
24 The Devil's Rejects (2005) - Oct 27, 2011
12 2012 (2009) - Oct 27, 2011
Mini-Review: The only thing you can take away from this movie which is horrible in every way, is that it is possible to survive the apocalypse by staying roughly 10 feet in front of John Cusack at all times.
51 Beowulf (2007) - Oct 27, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with BiffJustice. Why not go rank more films, then come back and check it out again?