![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BigC | |
![]() |
Movie Buff - 241 Films Ranked
Member Since: Dec 23, 2005
Location: USA
|

| 75 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Alexander (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Alone in the Dark (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 75 | An American Werewolf in Paris (1997) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |