![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BigJarv79 | |
![]() |
Film Freak - 811 Films Ranked
Member Since: Nov 13, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 25 | Law Abiding Citizen (2009) - Mar 16, 2010 |
| 55 | Sherlock Holmes (2009) - Mar 16, 2010 |
| 64 | Precious (2009) - Mar 16, 2010 |
| 72 | Funny People (2009) - Dec 10, 2009 |
| 79 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Dec 10, 2009 |
| 50 | Knowing (2009) - Nov 29, 2009 |
| 41 | Brüno (2009) - Nov 29, 2009 |
| 82 | The Brothers Bloom (2009) - Nov 29, 2009 |
| 59 | Total Recall (1990) - Nov 19, 2009 |
| 39 | Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Nov 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |