BigMcRunfast

bigmcrunfast
Movie Buff - 290 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 24% Blacula (1972) - Rated 12 Aug 2014
96 79% Invaders from Mars (1953) - Rated 12 Aug 2014
60 7% Death Bed: The Bed That Eats (1977) - Rated 12 Aug 2014
88 57% Dead of Night (1945) - Rated 12 Aug 2014
48 1% The Giant Spider Invasion (1975) - Rated 12 Aug 2014
88 57% The Old Dark House (1932) - Rated 12 Aug 2014
88 57% Blood and Black Lace (1964) - Rated 12 Aug 2014
92 71% The Fly (1958) - Rated 12 Aug 2014
96 79% The Last Man on Earth (1964) - Rated 12 Aug 2014
90 66% The Mummy (1932) - Rated 12 Aug 2014