BigOzzy

bigozzy
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2013
Location: Copenhagen, Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 12% Sin City (2005) - Rated 22 Nov 2013
90 33% Snatch (2000) - Rated 22 Nov 2013
92 52% Gangs of New York (2002) - Rated 22 Nov 2013
90 33% Ratatouille (2007) - Rated 22 Nov 2013
95 73% Notorious (2009) - Rated 22 Nov 2013
93 62% Dangerous Minds (1995) - Rated 22 Nov 2013
90 33% Reservoir Dogs (1992) - Rated 22 Nov 2013
92 52% The Green Mile (1999) - Rated 22 Nov 2013
90 33% Red Dragon (2002) - Rated 22 Nov 2013
92 52% The Pianist (2002) - Rated 22 Nov 2013