Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
BigT0827
Movie Buff - 261 Films Ranked
Member Since: Mar 17, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
83 Glory (1989) - Mar 20, 2011
85 Drive Angry (2011) - Mar 19, 2011
86 True Grit (2010) - Jan 05, 2011
84 Black Swan (2010) - Jan 02, 2011
80 Doubt (2008) - Dec 08, 2010
86 The Social Network (2010) - Dec 03, 2010
88 Zodiac (2007) - Dec 03, 2010
88 For a Few Dollars More (1965) - Dec 01, 2010
85 A Fistful of Dollars (1964) - Dec 01, 2010
83 Fantastic Mr. Fox (2009) - Dec 01, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with BigT0827. Why not go rank more films, then come back and check it out again?