![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Bigbear | |
![]() |
Movie Buff - 207 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
|

| 100 | Trading Places (1983) - Aug 19, 2007 |
| 80 | Point Break (1991) - Aug 19, 2007 |
| 100 | Eddie Murphy Delirious (1983) - Aug 19, 2007 |
| 85 | Bedazzled (2000) - Aug 19, 2007 |
| 40 | Hackers (1995) - Aug 19, 2007 |
| 100 | The Sting (1973) - Aug 19, 2007 |
| 100 | Dead Poets Society (1989) - Aug 19, 2007 |
| 90 | Evil Dead II (1987) - Aug 19, 2007 |
| 85 | Red Dawn (1984) - Aug 19, 2007 |
| 80 | Hellbound: Hellraiser II (1988) - Aug 19, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |