Bikerdude74

bikerdude74
Movie Buff - 259 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 73% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 11 Feb 2013
80 53% I, Robot (2004) - Rated 04 Feb 2013
75 35% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 04 Feb 2013
80 53% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 04 Feb 2013
80 53% Daddy Day Care (2003) - Rated 04 Feb 2013
90 86% Pulp Fiction (1994) - Rated 04 Feb 2013
80 53% Ransom (1996) - Rated 04 Feb 2013
80 53% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 04 Feb 2013
85 73% The Ring (2002) - Rated 04 Feb 2013
85 73% Your Highness (2011) - Rated 04 Feb 2013