![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Binton | |
![]() |
Movie Buff - 338 Films Ranked
Member Since: May 26, 2006
Location: Canada
|

| 80 | Frost/Nixon (2008) - Feb 28, 2009 |
| 90 | The Bourne Ultimatum (2007) - Feb 28, 2009 |
| 80 | The Prestige (2006) - Feb 28, 2009 |
| 80 | Taken (2009) - Feb 28, 2009 |
| 80 | Zack and Miri Make a Porno (2008) - Feb 28, 2009 |
| 75 | Body of Lies (2008) - Feb 28, 2009 |
| 70 | The Insider (1999) - Feb 28, 2009 |
| 70 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Feb 28, 2009 |
| 70 | The Whole Nine Yards (2000) - Feb 28, 2009 |
| 90 | Superbad (2007) - Feb 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |