Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
BionicNinjas
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Feb 22, 2010
Location: USA
Recent Rankings
90 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Feb 28, 2010
97 Reservoir Dogs (1992) - Feb 28, 2010
Mini-Review: Cal sucks this movie owns.
90 Aliens (1986) - Feb 22, 2010
90 Alien (1979) - Feb 22, 2010
75 Lethal Weapon 2 (1989) - Feb 22, 2010
97 Lethal Weapon (1987) - Feb 22, 2010
77 Maverick (1994) - Feb 22, 2010
65 Ransom (1996) - Feb 22, 2010
76 Conspiracy Theory (1997) - Feb 22, 2010
57 What Women Want (2000) - Feb 22, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with BionicNinjas. Why not go rank more films, then come back and check it out again?