![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Bioshift | |
![]() |
Movie Buff - 215 Films Ranked
Member Since: Dec 4, 2007
Location: USA
|

| 95 | The Bourne Ultimatum (2007) - Dec 06, 2007 |
| 80 | Fantastic Four (2005) - Dec 06, 2007 |
| 75 | Benny & Joon (1993) - Dec 06, 2007 |
| 85 | Rush Hour 2 (2001) - Dec 06, 2007 |
| 85 | Not Another Teen Movie (2001) - Dec 06, 2007 |
| 90 | X-Men (2000) - Dec 06, 2007 |
| 85 | The Breakfast Club (1985) - Dec 06, 2007 |
| 80 | Schindler's List (1993) - Dec 06, 2007 |
| 75 | Lady and the Tramp (1955) - Dec 06, 2007 |
| 80 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Dec 06, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |