![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Bison11 | |
![]() |
Film Freak - 655 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2008
Location: Cleveland, Ohio, USA
|
|
Message Sent!
Bio: I'm that man on the moon, I'm up, up on the moon.
- Kid Cudi
| |

| 80 | Mad Max (1979) - Aug 04, 2011 |
| 90 | Robin Hood (1973) - Apr 07, 2011 |
| 90 | District 9 (2009) - Apr 07, 2011 |
| 75 | The Book of Eli (2010) - Apr 07, 2011 |
| 100 | Dazed and Confused (1993) - Mar 20, 2011 |
| 88 | Robin Hood (2010) - Mar 20, 2011 |
| 90 | Grease (1978) - Mar 20, 2011 |
| 69 | Six Days Seven Nights (1998) - Mar 20, 2011 |
| 85 | Scream (1996) - Mar 20, 2011 |
| 80 | October Sky (1999) - Mar 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |