![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BitGravy | |
![]() |
Flick Fan - 94 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 75 | 12 Monkeys (1995) - Aug 13, 2007 |
| 70 | X-Men: The Last Stand (2006) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Misery (1990) - Aug 13, 2007 |
| 80 | 28 Days Later (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | MirrorMask (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Fun with Dick and Jane (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Animatrix (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Dreamcatcher (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |