Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Bjor
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2009
Location: Sweden
Recent Rankings
70 Gone in 60 Seconds (2000) - Dec 14, 2009
75 The Beach (2000) - Dec 14, 2009
70 Taxi Driver (1976) - Nov 22, 2009
75 The Sixth Sense (1999) - Nov 22, 2009
70 The Godfather: Part III (1990) - Nov 22, 2009
70 Dawn of the Dead (2004) - Nov 20, 2009
70 Dead Poets Society (1989) - Nov 20, 2009
65 The Game (1997) - Nov 20, 2009
65 Identity (2003) - Nov 20, 2009
65 From Dusk Till Dawn (1996) - Nov 20, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Bjor. Why not go rank more films, then come back and check it out again?