Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Blackhole
Movie Buff - 475 Films Ranked
Member Since: Aug 14, 2007
Location: Ankara, Türkiye, Turkey
Age: 30
Gender: Male
Status: Single
Message Sent!
500 characters left
Bio: Sunbirds leave their dark recesses..
Recent Rankings
72 Forbidden Games (1952) - Jan 08, 2012
95 A Separation (2011) - Jan 08, 2012
85 Incendies (2010) - Jan 08, 2012
70 Badlands (1973) - Jun 11, 2011
64 Palindromes (2004) - May 29, 2011
74 Bread and Roses (2000) - May 20, 2011
77 The Damned United (2009) - May 19, 2011
27 Kaybedenler Kulübü (2011) - Apr 27, 2011
66 Çogunluk (2010) - Jan 29, 2011
67 Black Swan (2010) - Jan 10, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Blackhole. Why not go rank more films, then come back and check it out again?