Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Blackmere
Movie Buff - 138 Films Ranked
Member Since: Sep 23, 2010
Location: WA, USA, USA
Recent Rankings
65 Young Frankenstein (1974) - Sep 23, 2010
75 Groundhog Day (1993) - Sep 23, 2010
6 The '?' Motorist (1906) - Sep 23, 2010
80 The Iron Giant (1999) - Sep 23, 2010
75 Watchmen (2009) - Sep 23, 2010
85 The Fountain (2006) - Sep 23, 2010
80 Stardust (2007) - Sep 23, 2010
65 Stand by Me (1986) - Sep 23, 2010
85 Jacob's Ladder (1990) - Sep 23, 2010
65 Vanilla Sky (2001) - Sep 23, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Blackmere. Why not go rank more films, then come back and check it out again?