Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
BlaineMC
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: May 17, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Terminator Salvation (2009) - Jun 06, 2009
Mini-Review: cool action packed but shwartsinagers panties are never on oh my god hes NAKED
90 Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - May 17, 2009
Mini-Review: cool yet witty
90 Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - May 17, 2009
Mini-Review: Jabba the Hut is FAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
100 Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - May 17, 2009
Mini-Review: Qui-gon Jinn is the bomb
100 Planet of the Apes (2001) - May 17, 2009
Mini-Review: awesome
90 Terminator 2: Judgment Day (1991) - May 17, 2009
Mini-Review: cool animation but awsome guns
50 Friday the 13th (1980) - May 17, 2009
Mini-Review: stupid stupid stupid stupid
0 Underworld: Evolution (2006) - May 17, 2009
Mini-Review: stupid stupid stupid stupid
50 Apollo 13 (1995) - May 17, 2009
Mini-Review: I wish they made it like the real life suspence
90 The Fast and the Furious (2001) - May 17, 2009
Mini-Review: cars are so cool in this movie
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with BlaineMC. Why not go rank more films, then come back and check it out again?