![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BlazeMM | |
![]() |
Movie Buff - 211 Films Ranked
Member Since: Jul 31, 2006
Location: USA
|

| 60 | Hostel (2005) - Aug 13, 2007 |
| 86 | X2: X-Men United (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Underworld: Evolution (2006) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Jurassic Park III (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Rain Man (1988) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Herbie: Fully Loaded (2005) - Aug 13, 2007 |
| 10 | High Tension (2003) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |